Na turniru je učestvovalo ukupno 75 ekipa, a na terenu su svoje umeće pokazali dečaci i devojčice rođeni između 2014. i 2018. godine. Odlični domaćini i organizatori ovog velikog sportskog događaja bili su lokalna Škola fudbala „Radisavljević“ i Sportsko udruženje „Obilić“ iz Leskovca, koji su se pobrinuli da trodnevni program na „Kunjaku“ protekne u najboljem redu i fer-plej atmosferi.
Učesnike i organizatore obišao je i predsednik opštine Vladičin Han, Goran Mladenović. On je tom prilikom uputio javne pohvale organizacionom timu za besprekornu realizaciju ovako zahtevnog takmičenja i posebno naglasio koliki značaj ovakve manifestacije imaju za afirmaciju sporta među najmlađima, ali i za samu promociju opštine.
Tokom tri dana trajanja turnira, tribine stadiona bile su ispunjene roditeljima i ljubiteljima fudbala koji su glasno bodrili buduće šampione, a najboljim ekipama i pojedincima na kraju su uručeni pehari i medalje.






